Špecialista implementácie Navision PPC Čab, a. s.

Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce: Čab
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Termínu nástupu:podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto):1 400 - 2 000 EUR/mesiac základná mzda je stanovená na základe preukázaných skúseností a vedomostí kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Participácia na vedení projektov v oblasti IT (príprava, komunikácia, vedenie stretnutí)
Business system analýzy a programovanie
Podieľanie sa na príprave projektových plánov a zabezpečenie ich plnenia
Alokovanie kapacity pre realizáciu projektov
Pravidelné reportovanie stavu projektov a vypracovávanie analýz (podľa potreby)
Príprava prezentačných a materiálov na stretnutie s technickými a netechnickými členmi tímu
Príprava manuálov
Komunikácia s dodávateľmi
Monitorovanie živého systému (NAVISION, iné používané), navrhovanie potrebných úprav na zjednodušenie procesov (aj na základe požiadaviek užívateľov)
Manažovanie čiastkových procesov (nastavenie, testovanie, migrácia uvedenie do prevádzky a ďalšie monitorovanie)
Testovanie funkcionalít aplikácií (NAVISION, iných používaných) pred uvedením do ostrej prevádzky, a zabezpečenie implementácie biznis požiadaviek a požiadaviek užívateľov
Technická podpora pre užívateľov (NAVISION, iných používaných aplikácií)
Príprava reportov podľa požiadaviek užívateľov (Navision, iných používaných aplikácií)
Poskytovanie konzultácií a navrhovanie riešení

Zamestnanecké výhody, benefity

Pružný pracovný čas

2 sickday/rok

2 dni voľna/rok nad rámec Zákonníka práce

štvrťročné prémie do výšky 150 Eur po splnení stanovených podmienok

13.plat

strava v hodnote 0,90 Eur/obed

Zaujímavý príspevok zamestnávateľa na DDS 1,3% – 3% v závislosti od veku a vykonávaného druhu práce

Informácie o výberovom konaní

Životopis nám, prosím, pošlite v slovenskom aj anglickom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.10.2020 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

aplikovaná informatika, resp. príbuzný odbor IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MS Office – expert
Navision – expert
projektové riadenie v oblasti IT – základy
prezentačné zručnosti – pokročilý
C/CIDE – pokročilý
Visual Studio a AL – pokročilý
SQL – pokročilý

Počet rokov praxe

min. 2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

komunikatívny
analytický
spolupracujúci
podporujúci
tímový hráč

Kontakt

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu vyplňte, prosím, nižší formulár, prípadne využite nasledujúce kontaktné údaje:
Kontaktná osoba: Ing. Silvia Grupačová
Tel.: +421903909895
E-mail: kariera.cab@ppcinsulators.com
Send us a request info@ppcinsulators.com

Send CV to responsible
HR manager

Vyššie uvedené osobné údaje sú potrebné na zabezpečenie spracovania vašej žiadosti.

V súlade so Všeobecným nariadením o ochrane údajov (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane jednotlivcov a všetkými platnými miestnymi zákonmi o ochrane údajov máte právo na prístup, opravu, vymazanie, prenosnosť a obmedzenie spracovania vašich osobných údajov. , Ak sa chcete dozvedieť a uplatniť svoje práva, prečítajte si naše Podmienky používania